Odpust Fatimski

Dzień 13 maja jest każdego roku dla naszej wspólnoty wyjątkowy. W kolejną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie obchodzimy odpust w Kościele Filialnym w Ostrzycach. Suma odpustowa była sprawowana o godz. 11.00 przez ks. kan. Tomasza Juchniewicza – nowego proboszcza z Kiełpina. Kolejną odsłoną tego dnia była wieczorna modlitwa: Droga Krzyżowa, Różaniec oraz Msza Święta z procesją o godz. 20.00.  Uroczystym dniem odpustowym rozpoczynamy cykl Dni Fatimskich, które obchodzimy zawsze 13 dnia miesiąca według następującego porządku: 19.00 Droga Krzyżowa, 19.30 Różaniec, 20.00 Msza Święta z procesją. Serdecznie zapraszamy, aby wspólnie uczcić Matkę Bożą Fatimską w kolejnych miesiącach (do października).