CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 25 kwietnia 2021 r.

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów.
  2. We wtorek 27 kwietnia br. odbędzie się po wieczornej Mszy św. spotkanie jednego z Rodziców dzieci – przed I Komunią świętą.
  3. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwa majowe w Goręczynie.
  4. W pierwsza sobotę miesiąca od godz. 17:00 Adoracja NS wynagradzająca Niepokalanemu sercu Maryi wszelkie grzechy  i znieważania.
  5. Dyrektor Sebastian Szuman informuje o rekrutacji do Państwowej Szkoły Muzycznej w Kartuzach na rok szkolny 2021/2022. Termin składania podań przez stronę internetowa trwa do 21 maja br. Szczegóły na stronie szkoły.