MISJA – KULINARNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

MISJA – KULINARNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

Kółko Misyjne działające przy parafii Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Goręczynie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież spragnioną przygód i ciekawych świata na bezpłatne warsztaty „Kuchni Misyjnej”.

START PODRÓŻY: 23/10/2021 godzina 9:00
MIEJSCE: Szkoła Podstawowa w Goręczynie

Przeniesiemy Was w niezapomnianą podróż kulinarną po 5 różnych kontynentach, odkryjemy smaki Świata pełne niezwykłych zapachów, aromatów a także barw.
Nasz Świat to skarbnica kulinarnych inspiracji, rozpocznijmy więc naszą podróż w rodzimej Europie… następnie zatrzymajmy się na chwilę w odległej Ameryce, aby z stamtąd poprzez Azję wyruszyć prosto do dzikiej Australii. Zwieńczeniem podróży będzie „Pożegnanie z Afryką” która będzie „słodką” niespodzianką dla uczestników.
Uczestnicy warsztatów poznają tradycyjne kuchnie świata, nabędą wiedzę i umiejętności związanie z gotowaniem i przygotowywaniem potraw, które królują w odległych destynacjach pod bacznym okiem Pań z KGW ze Sławek.

MISJĘ czas zacząć!!!

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i złożyć do 15 października 2021 roku (do godz. 23:59)

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy online, link zgłoszeniowy: https://forms.gle/tNayAz9HJP7BfBEP8